Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü geleneksel dayanışma gecesi Maltepe belediyesi Küçükyalı kültür merkezi Kubbealtı salonunda yapıldı.

Maltepe belediye başkanı  prof. dr. Mustafa  Zengin,Ak Parti Maltepe belediye başkan aday adayı prof. dr. Edibe Sözen, Jeoloji Mühendisi Kadem Ekşi,Mimar Muhammet Ali Çavuşoğlu, İaskf genel başkanı Ali Düşmez ,İaskf genel sekreteri Ali Tanrıyaşükür, Tff İstanbul il başkan yardımcısı Ufuk Tatar, Başıbüyük spor kulübü başkanı Adem Karataş,Cevizli Kültürspor kulübü başkanı Ahmet Gümüş, Ese4nkent spor kulübü başkanı Saim Atalay,1453 Maltepe gençlik spor kulübü başkanı Cevdet Pirgaip, İdealtepe  spor kulübü futbol şube sorumlusu Şahin Gürz  katıldılar.

Küçükyalı yelken ve spor kulübü başkanı Selçuk Uzun kısa bir konuşma yaptı ve Emeği geçenlere plaket vererek teşekkür etti,

Belediye başkanı Prof. dr. Mustafa Zengin de konuşmasında Maltepe ilçesinde 5 yılda yaptıkları hizmetleri sıraladı Amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu, Maddi Manevi her türlü destek verdiğini söyledi.

Başkanımıza konuşmasının bitiminde Amatör spor kulüplerine maddi yardımı ne zaman yapacaksınız soruma da yakında yapacağı cevabını verdi, bu da amatör spor kulüplerimize önümüzdeki günlerde maddi yardım yapacağı anlamına geliyor.

Resim Galerisi

2013 Yelken Spor Gecemiz