Küçükyalı Yelken ve Spor kulübü başkanı Selçuk Uzun ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Vedat Başkapan,Atilla Aktürk ve Rahman Alkan Maltepe Kaymakamlığında Kaymakam Necip Çakmak’ı ziyaret ettiler.

Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak Küçükyalı yelken  ve spor kulübü başkanı ve yöneticilerine Dayanışma gecesine gelmek istediğini, ancak yoğun programı sebebiyle gelemediğini söyledi.

Küçükyalı Yelken spor kulübü hakkında bilgi alan Kaymakam Necip Çakmak sorunlar ve isteklerin bir dosya halinde kendisine verilmesini istedi, gerekli yerlere iletilmesi konusunda yardımcı olabileceğini söyledi,

Küçükyalı Yelken ve spor kulübü başkanı Selçuk Uzun isteklerinin Maltepe Amatör Spor Kulüpleri birliği tarafından kendisine iletileceğini ifade etti.

Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak Maltepe ilçesinde spor adına yapılması gerekenler konusunda her zaman destek vereceğini belirtti.

Maltepe Amatör spor kulüplerine maddi destek verilmesi konusundaki sorumuz üzerine Kaymakamlık binası inşaatına yoğunlaştıklarını, ancak  Maltepe Amatör spor kulüplerine 100.000 tl maddi destek vermeyi düşündüğünü müjdeledi.

Bu bütçeyi mümkün olduğunda Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerine vermeyi planlayacağını ifade etti.

Resim Galerisi

2014 Kaymakam Ziyaretimiz