B.Bakkalköy yeşil cennet tesislerinde gerçekleştirilen gece yoğun ilgi gördü, Başkan Volkan Uyar ve yönetim kurulu misafirleri ile özel olarak ilgilendiler.

Geceye  CHP Maltepe ilçe başkanı Hasan Solmaz, Belediye meclis üyeleri, Maltepe Kent konseyi başkanı Esra Kaya Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri,1.bölge Milletvekili aday adayları, Mask ve Gülsuyu spor kulübü başkanı Bayram Behram Kaçar ve yöneticileri, Maltepe spor kulübü yöneticisi Muhsin Gülsuyu, Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Uzun, Maltepe Zümrütevler spor kulübü başkanı Zafer Yıldırım ve yöneticileri, Esenkent spor kulübü başkanı Saim Atalay ve yöneticileri, Zümrütevler mahalle muhtarı Serkan Aslan, Başıbüyük spor kulübü Antrenörleri  ve spor camiası ve yerel basın mensupları katıldılar.

Gecede konuşma yapan Gülensu spor kulübü başkanı Volkan Uyar yeni kurulan bir kulüp olmalarına rağmen 7 kategoride faaliyet gösterdiklerini, Gülensu mahallesindeki çocukları spora yönlendirmeye çalıştıklarını söyledi.

Daha sonra söz alan Mask başkanı Bayram Behram Kaçar siyasileri görmüş iken Maltepe ilçesinde 18 Amatör ve 1 adet de profesyonel spor kulübü olduğunu,spor adına yaşanan sorunları dile getirdi ve kendilerinden Maltepe ilçesine spor tesisleri yapılması konusunda destek verilmesini istedi.

Gülsuyu ve Cevizli mahallelerinde yapılması düşünülen spor tesislerinin gerçekleştirilmesi konusunda acele edilmesi gerektiğini vurguladı,

Gülsuyu mahalle muhtarı Ali Rıza Öztürk  de söz alarak mahallelerinde kurulan spor kulübünün daha başarılı olabilmesi için gerekli desteğin verilmesini istedi.